Płatny staż w Fundacji na rzecz Energetyki Zrównoważonej
Fundacja na rzecz Energetyki Zrównoważonej zaprasza do udziału w programie płatnych 2-miesięcznych staży dla studentów ostatnich lat studiów i absolwentów uczelni wyższych.

Najlepsi stażyści mogą otrzymać oferty dalszego zatrudnienia po odbyciu stażu. Staż będzie odbywał się w pełnym wymiarze godzin (8 godzin/dzień) w siedzibie FNEZ w Warszawie. Wynagrodzenie będzie wynosiło 1000 zł/miesiąc.

Wybór kandydatów będzie odbywał się na zasadach konkursowych.

CV kandydata w formie prezentacji w języku angielskim oraz krótką analizę artykułu: „Nie naprawiać niezepsutego, czyli o reformowaniu systemu wsparcia OZE” należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w temacie wpisać „Program stażowy”).

Rekrutacja odbywa się w trybie ciągłym, kandydaci będą wybierani 15-tego każdego miesiąca.

szczegóły