Aktualność dodano: 2017.04.21
Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością”

Z wielką radością zawiadamiamy, że 13 kwietnia 2017 roku Międzywydziałowe Studia Ochrony Środowiska dla kierunku Ochrona Środowiska na I i II stopniu studiów otrzymały Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” wydany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

13 kwietnia 2017 roku w historycznych, zabytkowych wnętrzach Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatów Akredytacyjnych, przyznanych w II edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC. W finale Programu, który służy wyróżnianiu najbardziej nowoczesnych kierunków i koncepcji studiów na polskich uczelniach, wzięli udział reprezentanci środowiska akademickiego z całego kraju: rektorzy, dziekani, dyrektorzy instytutów i katedr, jak również naukowcy zajmujący się problematyką jakości i innowacyjności kształcenia. Certyfikaty „Studia z Przyszłością” wręczyli wspólnie prof. Dariusz Rott z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, jeden z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie jakości dydaktyki uniwersyteckiej oraz Grażyna Kaczmarczyk, prezes zarządu Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego. Galę Finałową Programu poprowadził prof. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu i ekspert Fundacji.