7 wydziałów to 7 razy więcej możliwości

Harmonogram sesji egzaminacyjnej

 

Harmonogram egzaminacyjnej sesji zimowej 2017/2018

I ROK studiów I stopnia

PRZEDMIOT       

Analiza matematyczna 06.02 godz. 10:00

Chemia organiczna 29.01 godz. 8:30 – 9:45 Aula W. Chemii

termin poprawkowy: 07.03

Chemia ogólna 05.02 godz.13:30 Aula W. Chemii

termin poprawkowy: 05.03 godz.10 s.256

Podstawy fizyki I egz. pisemny 31.01 godz. 9-12 s.1.40, egz. ustny 02.02.godz.10-15 s.2.22 W. Fizyki

Podstawy meteo. i klimat. 07.02 godz. 10:00 WGSR s.111

II ROK studiów I stopnia

PRZEDMIOT                                        

Ekologia z biogeografią 30.01 godz. 14:00 s.102B

Ekonomia środowiska i zn 30.01 godz. 10:00 Aula A na WNE

egz. poprawkowy 03.03 godz.13:15 W.Geologii, Sekretariat MSOŚ

Gleboznawstwo 09.02 godz.11:00 s.029 WGSR

Hydrogeologia 13.12 godz. 8:15 s.P015

termin poprawkowy 08.03  godz. 13:15

Zagrożenia i ochrona atmosfery 31.01 godz. 10:00 s.108 

III ROK studiów I stopnia

PRZEDMIOT                                            

Ochrona przyrody

Prawo ochrony środowiska 24.01. godz.18:15 s.05 Collegium Iuridicum IV

I ROK studiów II stopnia

PRZEDMIOT                                            

Ekonomiczne problemy polityki oś 30.01 godz. 10:00 aula A na WNE

egz. poprawkowy 03.03 godz.13:15 W.Geologii, Sekretariat MSOŚ

Ekotoksykologia 02.02 godz. 14:00 s. 103B na W. Biologii

Wstęp do prawa UE 06.02 godz. 10:30 Collegium Iuridicum II s. 1.3 (wykładowa)

II ROK studiów II stopnia

PRZEDMIOT                                            

Ekonomiczne problemy polityki oś 30.01 godz. 10:00 aula A na WNE

Harmonogram egzaminacyjnej sesji letniej 2016/2017

I ROK studiów I stopnia

PRZEDMIOT                              

Geologia                                   

Hydrologia                                

Statystyka 14.06 godz. 8:30-12:00 WMIM

                    zaliczenie poprawkowe 30.08 godz: 9:00-13:00 WMIM        

Podstawy fizyki II egz. pisemny 21.06 godz. 9:00-12:00 s. 1.40 egz. ustny 23.06 godz.14:00-18:00 s. 2.22

egz. pisemny 29.08 godz. 15:00 s. 2.22 egz. ustny 01.09 godz. 15:00 s.2.22

Wstęp do biologii 9.06 godz. 9:00 s.103/B na W.Biologii   

II termin 6.09 godz. 10:00 s. 13/D na W.Biologii              

Wstęp do prawoznawstwa 08.09 godz.9:30 s. 319 w budynku Collegium Iuridicum I (Stary Wydział Prawa i Administracji, Kampus Główny)

II ROK studiów I stopnia        

PRZEDMIOT    

Laboratorium z chemii ogólnej i analitycznej A 4 września godz. 10:00 s.256 na W.Chemii                         

GIS                                                                                                                                                    

Hydrogeochemia i owp 22 czerwca godz. 9:00 s. 1147 na W. Geologii     

egzamin poprawkowy 8 września godz. 10:00 s. P015 na W.Geologii                     

Podstawy biochemii  13 czerwca godz.10:00 s. 102B na W.Biologii

Teledetekcja środowiska                

III ROK studiów I stopnia

PRZEDMIOT                                        

Prawo międzynarodowe oś            

I ROK studiów II stopnia

PRZEDMIOT                                                           

Planowanie przestrzenne

Rozwój zrównoważony w teorii i praktyce 1  

II ROK studiów II stopnia

PRZEDMIOT                                                           

Rozwój zrównoważony w teorii i praktyce 2  

Menu